Školení kuchařů 

 

Vaši kuchaři jistě odvádí výbornou práci a Vašim hostům připravují jen ty nejlepší pokrmy. Nicméně, každá profese a pro gastronomii to platí obzvláště se vyvíjí, přicházejí nové trendy, nové suroviny. 


Nabídněte Vašim hostům to nejlepší z moderní gastronomie.


Tým našich profesionálních kuchařů si pro Vás připravil tématické tréniky pro Vaše kuchaře dle typu kuchyně, kdy Vaši kuchaři si osvojí práci s netradičními surovinami, osvojí si nové, moderní a k surovinám šetrné pracovní postupy. 

Vaši kuchaři Vám jistě budou vděčni za možnost rozšíření znalostí a nového náhledu do moderní gastronomie. 


Veškerá školení provádíme ve Vaší provozovne, kdy pro přípravu pokrmů využíváme Vaše technologie. Tedy nstane se, že Vašeho kuchaře necháme v našem studiu vařit na moderních technologií, které Vás podnik postrádá. Tedy pro Vašeho kuchaře jen to, co je v možnostech technologického zázemí Vašeho provozu.

 

Veškeré školení připravujeme individuálně dle konkrétních požadavků a jsou prováděna v domácím prostředí pracovníků, tedy v provozovně, ve které pracují. Nestane se tedy, že pracovníci jsou školeni na technologie, které ve své provozovně nemají.

 

 

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a cena je stanovena dle rozsahu požadovaných informací a podkladů. Pro nezávaznou schůzku volejte 775 007 110 nebo pište na info@progastronomy.cz

 

Kontaktujte tým, který pracuje pro Vás, tým, který pracuje ProGastronomy!Copyright ©, 2 HD, s.r.o. | Admin